Туристичні родзинки

Туристичні родзинки

Вінничина багата на визначні місця. На її території є чимало прекрасних куточків природи, історичних місць, музеїв, пам'ятників і бюстів, які увічнюють імена видатних людей України. Багато на Вінничині місць, пов'язаних із перебуванням тут видатних діячів, письменників, композиторів, художників. У багатьох місцях збереглись архітектурні пам'ятки давніх часів.

Найбільше історичних пам'яток і пам'ятних місць у м. Вінниці. Тут у краєзнавчому музеї зібрано цікаві матеріали з історії міста й Поділля. Однією з найдавніших архітектурних пам'яток Вінниці є «Мури» – комплекс захисних споруд, що були споруджені в XVII ст. для єзуїтського колегіуму. Будинки були обнесені великим муром із баштами та бійницями. У приміщеннях Мурів тепер знаходиться обласний краєзнавчий музей і обласний архів.

Селище Вороновиця

Вороновиця - мальовниче селище недалеко від Вінниці. Широку популярність Вороновиці приніс морський офіцер. Винахідник першого в світі літака, капітан О. Ф. Можайський, який в період з 1869 по 1876 рр. проводив тут свої досліди з літальними апаратами. І хоч Вороновиця і вважається "колискою авіації", вона може також похвалитися і іншими цікавими пам'ятками.


Заповідник «Буша»

Заповідник «Буша» - видатна археологічна, природнича, історична та мистецька пам’ятка.

Обновлено