Традиції

Традиції

Донеччина відома комплексом споруд історико-архітектурного заповідника в Слов'яногорську, культурно-архітектурними спорудами в Артемівську, музеєм видатного художника А. І. Куінджі в Маріуполі, Кам'яними могилами - степовим заповідником біля міста Володарське.

Також в Донецькій області знаходиться Святогірськ - поєднання ландшафтів та збудованого у XVII-XIX ст. Святогірського печерного монастиря. Монастир розташований на берегах річки Сіверський Донець у місцевості, яка носить назву Святі Гори. Унікальними є печери монастиря. Святогірськ є одним з кращих кліматичних курортів України.

Кам`яні могили - музей під відкритим небом, розташований на висоті 150-200 м над рівнем моря. Альпи в мініатюрі, вік яких - півтора мільярда років; альпійські луги, де зустрічаються рідкісні рослини.

Хомутовський степ - неповторний пам`ятник первозданної природи, заповідні землі скіфів. Донецька область має давні культурні традиції, які з турботою зберігаються та примножуються. Донеччина подарувала світові Архипа Куінджи, Сергія Прокоф'єва і Володимира Сосюру. Свій перший концерт з симфонічним оркестром обласної філармонії всесвітньо відомий музикант Мстислав Растропович дав у м. Слов'янську.

Обновлено