Релігія

Храм Бориса і Гліба

Преосвященний Владика Василь (Семенюк), Єпарх Тернопільсько-Зборовський, освятив новий храм Бориса і Гліба в місті Шепетівка, Хмельницької області.

Як повідомляє сайт Української Греко-Католицької Церкви, святиня побудована завдяки пожертвуванням віруючих Тернопільсько-Зборовської єпархії. На Архієрейській літургії з єпископом послужили декан Хмельницький батько митрат Іван Данкевич, адміністратор парафії, батько Василь Боднар і інше духівництво. У молитовному дійстві взяли участь представники Римсько-Католицької і православної общин (Київський патріархат).

У душпастирському зверненні владика Василь відзначив значення храму як джерела Божої благодаті і знаряддя єдності українського народу, дякував жертводавцям і вірним, які залучилися до побудови святині. Найбільш активних відзначив грамотами. Батько Василь Боднар окремо виразив вдячність греко-католицьким парафіяльним співтовариствам Тернопільської обл., від яких з листопада 2008 року він отримував пожертвування на споруду церкви Бориса і Гліба.

Обновлено