Традиції

Традиції

Гостинність українців добре знана в усьому світі. На Вінничині, що є центральним регіоном України, переплелися традиції і звичаї різних областей країни: від сходу до заходу, від півночі і до півдня. Місцеві звичаї вражають своєю народністю та самобутністю, адже більшість з них пов’язана саме з календарними святами, такими як Різдво, Великдень, Івана Купала та Андрія.

Як і більшість українців, вінничани розпочинають свій рік з відзначення одного із найпопулярніших свят – Нового року. У переддень цього свята місцеві жителі прикрашають свої квартири і будинки, а власники магазинів, ресторанів та кав’ярень займаються не тільки святковим оформленням інтер’єрів своїх закладів, але й фасадів, гарно оздоблюючи їх різнокольоровими вогнями, гірляндами та ліхтариками.

Окрасою міста за традицією стає новорічна ялинка, яка сяє святковими вогнями протягом усіх новорічних свят і збирає довкола себе сотні вінничан та гостей міста. Тут проводяться різноманітні концерти, конкурси, забави та розіграші для дітей.

Обновлено