Релігія

Релігія

Богословський інститут

Івано-Франківський Богословський інститут — вищий навчальний заклад Української Православної Церкви Київського Патріархату, який створений з благословення Його Святості Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України і рішенням Священного Синоду УПЦ КП.

Інститут готує священнослужителів, викладачів філософських та релігієзнавчих дисциплін. Є наступником і спадкоємцем найкращих традицій духовності інтелігенції Прикарпаття.

Разом з тим він є родоначальником нових традицій. Незважаючи на всі складності історії Прикарпатського краю в кінці ХХ на початку ХХІ століття, православні традиції практично не переривалися і завданням нинішнього покоління викладачів і студентів є зберегти їх дух і обряди.

В інституті студенти вивчають філософію різних напрямків, психологію, богослов’я та інші гуманітарні дисципліни. Для досконалого вивчення інформатики студенти мають можливість займатись в комп’ютерному класі, обладнаному сучасними комп’ютерами. Студенти інституту здобувають вищу богословську та вищу гуманітарну освіту.

 

Обновлено